کتاب آناتومی چاپ؛ استاندارسازی فایل طراحی برای چاپ فلکسو و گراور

1
2
3
کتاب فلکسو کامیاب کاویانی
1

علائم بالانس خاکستری روی جلد

2

نویسنده: کامیاب کاویانی

3

پشت جلد

هر آنچه باید درباره پیش از چاپ و خروجی فایل برای فلکسوگرافی و گراور بدانید

این کتاب با ۲۲۴ صفحه، قطع رحلی، رنگی در ۸ فصل دارای ۱۵ بخش مختلف گردآوردی و تالیف شده؛ هدف محتوای کتاب آموزش آماده سازی فایل برای چاپ فلکسو و روتوگراور، در بخش های لفاف، لیبل، کارتن است.
مطالب از تعاریف پایه، مانند ترام، شناخت انواع ماشین آلات فلکسوگرافی و روتوگراور، محاسبات فنی و اطلاعاتی نظیر پیچش رول، فرم بندی و ساختارهای بسته بندی، چگونگی کاربرد و استفاده از نورد آنیلوکس و شیوه تولید پلیت های برندهای گوناگون و سیلندرسازی گراور و موضوعات مهمی نظیر مدیریت رنگ و در نهایت تکنیک های تفکیک رنگ می باشد.
اطلاعات گردآوری شده کاملا‌ کاربردی، مفید و براساس علم روز آکادمیک، ترجمه کتوب و مقالات معتبر و مکتوب مرجع به همراه تجربیات شخصی اینجانب ارائه شده است.

هدف از تدوین این کتاب جبران خلا منابع علمی و آموزش اصولی در کشور و جلوگیری از هدر رفت سرمایه و انرژی در چاپخانه‌ها می‌باشد. این کتاب در راستای آموزش افراد صنعت چاپ بکار گرفته خواهد شد و امید است با توجه به میزان اطلاعات مفید کتاب مورد استقبال افراد قرار گرفته و مطالب و محتوای آن کاربرد فراوان داشته باشد.

کامیاب کاویانی، طراح گرافیک و مدرس

مدرس دوره‌ های پیش از چاپ (افست، فلکسوگرافی و روتوگراور)؛

از سال ۱۳۸۵ به طور حرفه‌ای وارد عرصه کار و طراحی گرافیک بویژه طراحی بسته‌ بندی شدم. بدلیل حضور دیگر اعضای خانواده در این صنعت و با اتکا به دانش بدست آمده سال های گذشته آن راه را سریع تر طی کردم و پس از گذراندن تحصیلات در رشته مهندسی شیمی وارد دانشکده چاپ (واحد ۵ تهران) شدم و در مقطع کاردانی ادامه تحصیل دادم و در سال ۱۳۹۶ با مدرک کارشناسی حرفه‌ای چاپ – طراحی آماده سازی از واحد ۳۰ تهران فارغ التحصیل شدم.

علاوه بر ایده‌ پردازی – طراحی پروژه های بسته بندی محصولات صنعتی، صنایع غذایی و دارویی همچنین در نظارت فنی پروژه ها و آموزش نیز فعال بودم.

error: اجازه کپی کردن مطالب را ندارید!