کوه یخ فلکسو

اولین دوره ای که طراحی و تدوین شد تا به طور اصولی طراحی برای چاپ فلکسوگرافی را برای عموم آموزش دهد؛ این دوره شامل ۱۰ جلسه ۲ ساعته برگزار می شد و صرفا به ارائه مفاهیم پایه و سپس آموزش تکنیک های نرم افزاری بسنده می کرد. این دوره سال ۱۳۹۵ طراحی و اجرا شده و تا سال ۱۳۹۷ ادامه داشت.

به گمان ما فلکسو کوه یخی بود که به طور کامل شناخته نشده و ما در پیش از چاپ و چاپ تمام آنچه را که توان اجرا داشت به کار نمی گرفتیم.

به عنوان طراح چاپخانه لفاف فعالیت داشتم و اطلاعات و تجربه ام در زمینه چاپ فلکسو صفر بود و با مشکلات عدیده ای درگیر بودم که در دوره جامع آقای کاویانی شرکت کردم با اینکه در ابتدا از نتیجه دوره مطمئن نبودم، الان بدون اغراق می تونم بگم هزینه دوره سرمایه گذاری بود که چندین برابر به من برگشت در حال حاضر در زمینه نظارت چاپ، آماده سازی خروجی فایل و طراح چاپخانه فلکسو اشتغال دارم و درآمد کسب میکنم و از نظر تجربی با گذراندن این دوره به اندازه چند سال جهش داشتم. قبل آشنایی با این دوره، کلاس رو گذروندم با هزینه چند برابری که اصلا نتیجه نداشت، حس مسئولیت، حمایت، راهنمایی و جلسات رفع اشکال این دوره نسبت به بقیه دوره ها کاملا متمایز کرده به دوستان توصیه می کنم این فرصت طلایی رو از دست ندید.

سرکار خانم طاهری، طراح و آماده ساز فلکسو

این دوره در ۲ سال پیاپی برگزار شد؛ ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۷